Appartementsblok te koop
590000€
5 slaapkamers 269 vierkante meters
Overzicht
Omschrijving
Halfvrijstaande woning (2 duplexwoningen), terras en tuin.
Makelaarskantoor Gré à Gré presenteert deze halfvrijstaande tussenwoning in een rustige woonstraat in het historische Jette, op slechts een paar minuten lopen van de Avenue Charles Woeste met zijn winkels, de Notre-Dame de Lourdeskerk en alle voorzieningen (openbaar vervoer, scholen, winkels). De woning maakt direct indruk met zijn karakter: een bakstenen gevel, verfraaid met natuursteen en enkele jaren geleden gerestaureerd, en een leien dak in Franse stijl. Deze architectuur is typisch voor het vooroorlogse Jette, in een gebied met eengezinswoningen en appartementen dat zijn authenticiteit volledig heeft behouden. Traditionele bouwstijl.
Binnen biedt de woning 380 m² bruto vloeroppervlak (269 m² woonoppervlak) verdeeld over vijf verdiepingen, in een configuratie die officieel door de gemeentelijke planningsdienst is erkend als twee duplexappartementen – een waardevolle flexibiliteit voor wie twee aparte units wil verhuren, de ruimtes wil samenvoegen tot een grote eengezinswoning, of een compleet ander project voor ogen heeft (onder voorbehoud van de benodigde vergunningen).
De benedenverdieping van de duplexwoning (153 m²) is ruim opgezet: een entreehal, drie aangrenzende kamers die samen een woonkamer, zitkamer en eetkamer vormen, een keuken, een badkamer, een gedeeltelijk overdekt terras en een stadstuin. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een badkamer, met daaronder een aparte annex (slaapkamer en toilet).
De bovenverdieping van de duplexwoning (116 m²) biedt op de eerste verdieping een woonkamer, een eetkamer en een keuken, plus twee slaapkamers en een zolderruimte die verbouwd kan worden tot een kantoor of extra slaapkamer.
Decoratieve natuurstenen schouwen in diverse kamers, originele paneeldeuren en houten trappen, sierlijsten: authentieke details zijn overal aanwezig en wachten op restauratie. De verwarming wordt verzorgd door een gloednieuwe Buderus-ketel (2025), terwijl de kelder (kelder, wasruimte met buitentoegang, berging) alle benodigde functionele ruimte biedt.
Een huis met een sterk karakter, in een van de meest gewilde buurten van Jette – aantrekkelijk genoeg voor zowel de investeerder die de twee bestaande duplexwoningen kan ontwikkelen als het gezin dat een uniek eigen huis wil creëren.
Bouwvoorschriften: geen overtredingen. Elektriciteitsvoorschriften (duplexwoning begane grond: nee - duplexwoning bovenverdieping: ja). Niet gelegen in een overstromingsgebied. Direct beschikbaar.
| Beschikbaar | Bij ondertekening van de akte |
|---|---|
| Bouwjaar | 1936 |
| Aantal verdiepingen | 3 |
| Staat van het gebouw | Te renoveren |
| Beschermd erfgoed | Niet gespecificeerd |
| Aantal gevels | 2 |
| Asbestcertificaat is beschikbaar | Niet gespecificeerd |
| Bewoonbare oppervlakte | 269 vierkante meters |
|---|---|
| Oppervlakte woonkamer | 50 vierkante meters |
| Type keuken | Niet geïnstalleerd |
| Oppervlakte keuken | 15 vierkante meters |
| Slaapkamers | 5 |
| Oppervlakte slaapkamer 1 | 18 vierkante meters |
| Oppervlakte slaapkamer 2 | 18 vierkante meters |
| Oppervlakte slaapkamer 3 | 15 vierkante meters |
| Oppervlakte slaapkamer 4 | 13 vierkante meters |
| Oppervlakte slaapkamer 5 | 10 vierkante meters |
| Dressing | Nee |
| Badkamers | 2 |
| WC | 3 |
| Wasplaats | Ja |
| Kantoor | Nee |
| Professionele ruimte | Nee |
| Oppervlakte kelder | 100 vierkante meters |
| Oppervlakte zolder | 8 vierkante meters |
| Geïsoleerd | Ja |
| Gepantserde deur | Nee |
| Oppervlakte van het perceel | 170 vierkante meters |
|---|---|
| Perceel aan de straatkant | Ja |
| Bebost land | Nee |
| Perceel aan de achterzijde | Nee |
| Vlakke ondergrond | Ja |
| Aansluiting op de riolering | Aangesloten |
| Gas, water & elektriciteit | Ja |
| Oppervlakte tuin | 50 vierkante meters |
| Oriëntatie van de tuin | Zuidoost |
| Oppervlakte terras | 15 vierkante meters |
| Oriëntatie terras | Zuidoost |
| Primair energieverbruik | 398 kilowattuur per vierkante meters |
|---|---|
| EPB/EPC-label | G |
| Verplicht renovatiewerken uit te voeren | Niet gespecificeerd |
| Unieke code EPC/EPB | 20181205-0000540199-01-9 |
| CO₂ Uitstoot | 79 kg CO₂/m² |
| Jaarlijks theoretisch totaal energieverbruik | Niet gespecificeerd |
| Geldig keuringsattest elektriciteit | Ja |
| Conformiteitscertificaat voor brandstoftanks | Niet gespecificeerd |
| Dagvaarding: geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd | Niet gespecificeerd |
| Geldig overstromingscertificaat | Niet gespecificeerd |
| Warmtepomp | Nee |
| Fotovoltaïsche zonnepanelen | Nee |
| Thermische zonnepanelen | Nee |
| Gemeenschappelijke boiler | Nee |
| Dubbel glas | Ja |
| Bouwvergunning | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Type bouw | Appartementsgebouw |
| Kadastraal Plan | Niet gespecificeerd |
| Voorkeurrecht voor de huurder | Niet gespecificeerd |
| Verkavelingsvergunning | Niet gespecificeerd |
| Voorkooprecht | Niet gespecificeerd |
| Meest recente stedenbouwkundige bestemming | Niet gespecificeerd |
| Overstroming zonetype | Geen overstromingsgebied |
|
P-score
|
Niet gespecificeerd |
|
G-score
|
Niet gespecificeerd |
Vraagprijs exclusief notariskosten (excl. eventuele registratiekosten)
| Prijs | 590000 € |
|---|---|
| Vastgoedbelegging | Ja |
| Percentage verhuurd | 50 % |
|
|
|
Neem contact op