Appartementsblok te koop

2375000€

7 slaapkamers 450 vierkante meters

Immoweb code : 21946836
Immoweb code : 21946836

Overzicht

7 slaapkamers
7 badkamers
450 vierkante meters bewoonbare ruimte
155 vierkante meters grond
Beschikbaar vanaf : 1 januari 2027

Omschrijving

ELSENE: OPBRENGSTEIGENDOM MET 8 EENHEDEN UIT DE JAREN 60

Skyimmo Brussel stelt u dit prachtige opbrengsteigendom voor, gelegen in de Marsveldstraat in Elsene, op korte afstand van de Naamsepoort. Dit gebouw uit de jaren 1900 telt vier verdiepingen en biedt een interessante investeringsopportuniteit met meerdere huurinkomsten. Het volledige gebouw is momenteel verhuurd.

Het gebouw bestaat uit 8 entiteiten:

Gelijkvloers: commerciële ruimte, momenteel verhuurd voor een horeca-activiteit.

Eerste tot en met derde verdieping: op elke verdieping een appartement met 1 slaapkamer van ongeveer 70 m² en een studio van ongeveer 40 m².

Bovenste verdieping: een appartement met 1 slaapkamer van ongeveer 70 m².

ENERGIEPRESTATIES:
De appartementen met 1 slaapkamer aan de voorgevel hebben een EPC-label E, terwijl de studio's aan de achtergevel een EPC-label G hebben.

Het verslag van de elektrische keuring wordt momenteel nog verwacht.

TECHNISCHE KENMERKEN:
Het gebouw beschikt over een gemeenschappelijke stookketel op stookolie. Elk appartement heeft een eigen boiler voor de productie van sanitair warm water.

LIGGING:
Vlak bij de Naamsepoort geniet het gebouw van een centrale ligging in een levendige buurt met talrijke winkels, restaurants en openbaar vervoer. Ook de Louizalaan en het stadscentrum zijn vlot bereikbaar.

Een interessante opportuniteit voor investeerders die op zoek zijn naar een volledig verhuurd opbrengsteigendom in een gegeerde Brusselse buurt.

Contacteer ons voor een bezoek of meer informatie via 04 250 02 61 of [email protected].

Wilt u uw eigendom laten schatten? SKYIMMO biedt deze service gratis aan!

  • Neem contact op