Herenhuis te koop

2850000€

5 slaapkamers 671 vierkante meters

Immoweb code : 21607655
Immoweb code : 21607655

Overzicht

5 slaapkamers
4 badkamers
671 vierkante meters bewoonbare ruimte
301 vierkante meters grond

Omschrijving

Elsene I Moliere

Aan de Avenue Molière, vlakbij het Brugmannplein, staat een herenhuis in “Beaux-Arts”-stijl uit 1925, ontworpen door architect A. Lissen, opgenomen in het erfgoedregister en volledig gerenoveerd. Het heeft al zijn charme en historische elementen behouden en biedt een bruto oppervlakte van ± 671 m² (volgens EPC)

Achter een gevel van 8 m breed bestaat het huis op de begane grond uit een koetsingang die naar de achtertuin leidt en een inkomhal met een hoofdtrap en een garderobe. Op dit niveau bevinden zich ook een eerste keuken met toegang tot de tuin en een kantoor. De eerste verdieping biedt een ontvangstsalon met open haard, een eetkamer met balkon en een keuken. De tweede verdieping biedt de master suite met dressing en badkamer, evenals twee andere slaapkamers en een badkamer. De derde en bovenste verdieping biedt een kantoor, een slaapkamer met badkamer en een tweede slaapkamer met badkamer en toilet. De ingerichte kelder bestaat uit een wasruimte met toegang tot de tuin en een studio met doucheruimte. Een aangrenzende garage met directe toegang tot de binnenplaats (rue F. Merjay) maakt dit geheel compleet.

Overige: ramen met driedubbele beglazing, conciërge, garage, kelders, wasruimte, Buderus-gasboiler.

De Molièrelaan is een van de mooiste lanen van Brussel. Met haar prachtige herenhuizen is het een groene, brede en aangename laan om te wonen. Ze ligt in een rustige wijk, vlakbij restaurants en kleine winkeltjes.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bertrand de Moffarts op +32 (0) 475 944 508.

Neem contact op