Huis te koop

995000€

6 slaapkamers 349 vierkante meters

Immoweb code : 21615690
Immoweb code : 21615690

Overzicht

6 slaapkamers
3 badkamers
349 vierkante meters bewoonbare ruimte

Omschrijving

Jubelpark – Charmante herenwoning met veel potentieel

Ideaal gelegen vlak bij het Jubelpark, de winkels van de Tongerenstraat, de Europese instellingen en het openbaar vervoer, biedt deze elegante herenwoning een zeldzame kans in één van de meest gegeerde wijken van Brussel.

Het pand wordt momenteel hoofdzakelijk gebruikt als kantoorruimte en werd hiervoor opgefrist, terwijl tal van mooie authentieke elementen bewaard zijn gebleven die herinneren aan het oorspronkelijke residentiële karakter. Dankzij de mooie volumes, hoge plafonds en aantrekkelijke architectuur leent de woning zich uitstekend voor een herbestemming tot een elegante eengezinswoning.

De eigendom beschikt bovendien over een aangename binnenkoer, een garage en een parkeerplaats, bijzonder gegeerde troeven in deze stedelijke omgeving.

Een unieke opportuniteit om een charmante gezinswoning te creëren op wandelafstand van het park, de winkels en verschillende internationale scholen.

De buurt

Op wandelafstand van het Jubelpark
Vlak bij de Tongerenstraat en haar talrijke winkels
Nabij de Europese instellingen
Uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer

Het gebouw

Karaktervolle herenwoning
Momenteel hoofdzakelijk ingericht als kantoorruimte
Recent opgefrist
Mooie authentieke elementen bewaard
Garage en parkeerplaats
Privatieve binnenkoer
Groot potentieel voor herinrichting tot een kwalitatieve gezinswoning

Deze informatie wordt louter ter informatie verstrekt en is niet contractueel bindend.

Neem contact op